Regulamin sklepu

1. Postanowienia ogólne
Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na stronie pod adresem http://serwer1767514.home.pl/autoinstalator/wordpress2/regulamin
Regulamin wchodzi w życie z dniem 20.04/2013 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem www.swiatkrewetek.pl
Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem www.swiatkrewetek.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.

2. Właściciel sklepu internetowego
Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.swiatkrewetek.pl jest firma:
Garnella-Waldemar Kołecki z siedzibą: Zęgwirt 7a, 87-148 Łysomice / NIP: 8791478178

3. Warunki ogólne
1. Sklep internetowy mieszczący się pod adresem www.swiatkrewetek.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w polskich złotych i są cenami brutto (uwzględniają podatek VAT).
3. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT na zakupione przedmioty.

4. Składanie i realizacja zamówień
1. Warunkiem realizacji zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia a także wybranie odpowiedniej formy wysyłki.
2. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Garnella zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
3. Zakupione towary są dostarczane pod adres wysyłki wskazany w formularzu zamówień.
4. Klient ma prawo wyboru sposobu płatności i dostawy zgodnie z formularzem zamówienia, wysyłki krewetek opisane są poniżej.
5. Bezpłatna wysyłka ma miejsce gdy Klient zamówi towary lub krewetki na kwotę wyższą lub równą 400zł. Bezpłatna wysyłka Dotyczy JEDNEJ paczki o wadze do 5kg i nie dotyczy przesyłki pobraniowej.
6. Firma Garnella zastrzega sobie prawo do realizacji szczególnych zamówień do 10 dni. (zwykle czas realizacji zamówienia to 1-2 dni robocze).
7. Istnieje możliwość odbioru osobistego (w siedzibie hodowli) zamówionego towaru po wcześniejszym kontakcie z naszą Firmą.

5. Dane osobowe
Administratorem danych osobowych jest firma Garnella. Dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim oraz firmom.
W rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) informuje się, że w zbiorze danych będą przetwarzane dane osobowe Klientów w celu wykonywania czynności związanych z obsługą zamówień, których stroną są Klienci. Każdy Klient ma prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych.

Numer konta płatności za zamówienia:
mBank 48 1140 2004 0000 3202 6514 5603
Garnella-Waldemar Kołecki ,
Zęgwirt 7a,
87-148 Łysomice

6. Wysyłka towaru
1. Krewetki sprzedawane przez sklep www.swiatkrewetek.pl są krewetkami z naszej hodowli (rozmnożone u nas) to nie są gorzej aklimatyzujące się krewetki z importu.
2. Krewetki wysyłamy firmą kurierską "DPD",
3. W cenie przesyłki DPD krewetek jest także styropianowy box na 2 worki.
4. Zapraszamy do odbioru krewetek w siedzibie hodowli Zęgwirt 7a, 87-148 Łysomice (po uprzednim umówieniu się)
5. Krewetki są pakowane maksymalnie godzinę przed wysyłką i umieszczane są w styroboxach, które zabezpieczają je przed zmianą temperatury jak i uszkodzeniami. Każdy termin wysyłki jest ustalany w porozumieniu z Klientem, po zaksięgowaniu przelewu na podanym koncie.
6. Nie wysyłamy krewetek z dużą ilością specyfików dla krewetek i podłożem.
7. Przy niesprzyjających okolicznościach (zła pogoda, itp) Garnella może odstąpić na kilka dni od wysłania krewetek.
8. Krewetek nie wysyłamy za pobraniem ani listem priorytetowym.
9. Krewetki kurierem wysyłamy tylko w poniedziałki, wtorki i czasem także w środy.
10. Wysyłka krewetek kurierem DPD 16zł .
11. Podczas sezonu zimowego warto dokupić do przesyłki krewetek wkład grzewczy "heatpack" dostęony u nas w sklepie.
12. Inne produkty poza krewetkami wysyłamy także za pobraniem kurierem DPD - cena pobrania 16zł , kurier bez pobrania dla produktów 12zł
13. Jeśli zamówienie zawiera 1-3 niewielkie przedmioty jest także mozlwiosc wysyłki listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej Gabaryt B - cena 8.90zł

7. Inne
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 693-222-111 lub drogą elektroniczną na adres kontakt@serwer1767514.home.pl

X