O firmie

Who we are

ŚWIAT KREWETEK

To internetowy sklep firmy Garnella w której skład wchodzą także hodowla i hurtownia produktów dla krewetek, polska linia produktów do pielęgnacji Shrimp Nature i kwartalnik dla hodowców Shrimpmaniak. Sklep został założony 7 lat temu i był pierwszym sklepem w Polsce z asortymentem tylko dla hodowli krewetek działający nieprzerwanie do dziś.

Obecnie sklep zmienia swój wygląd by dostosować się do nowych trendów technicznych i wizualnych a także zostanie wzbogacony dość poważnie asortyment o wiele nowych linii produktów z całego świata a także możliwość zakupienia uzupełnień pokarmowych i mineralnych.

Świat_Krewetek także debiutuje na portalu akcyjnym Allegro gdzie docelowo chcemy Państwu zaoferować około 400 aukcji krewetek i produktów do ich pielęgnacji a także akcesoria przydatne do ich hodowli, ofertę uzupełniając fachową literaturą i plakatami.

Dokładamy wszelkich starań by Państwo w naszym sklepie poza zróżnicowanym asortymentem wspomagającym hodowlę krewetek znaleźli także fachowe doradztwo w odpowiednim doborze krewetek do Państwa posiadanych warunków, pomoc przy układaniu diety pod dany gatunek czy wariant kolorystyczny i opcje mineralizowania i uzdatniania wody.

Nasi producenci

Nasi producenci

X