Salty Shrimp – GH+ 100g

SALTYSHRIMP

 • Salty Shrimp – GH+ 100g

  35.00 

  Uzdatniacz wody RO GH+ 100g

  z oryginalnego opakowania wysyłane w woreczku strunowym

   

  Bee Shrimp Mineral Gh+ został specjalnie opracowany z myślą o hodowli krewetek Bee, bumblebee i Tiger. Ma za zadanie remineralizować wodę RO, deszczówkę, wodę destylowaną etc. Podnosi on całkowitą twardość bez widocznego podniesienia twardości węglanowej (KH). Jest to szczególnie ważne dla krewetek pochodzących z habitatu o miękkiej wodzie (KH/°dH: 0.06/1.0).

  Bee Shrimp Mineral GH+ posiada wszystkie ważne minerały i pierwiastki śladowe, których krewetki potrzebują dla dobrego samopoczucia, właściwego wybarwienia, udanego rozmnażania i prawidłowego wzrostu. Wspiera również wzrost roślin i regenerację mikrobiologiczną wkładów filtracyjnych.

  Bee Shrimp Mineral GH+ nie wpływa bezpośrednio na pH;

  W hodowli krewetek należy starać się aby pH było poniżej 7, jak tylko rozpoczną się procesy biodegradacji , jego spadek może być samoczynny. Jednakże jeśli pH pozostaje powyżej 7, niska wartość twardości węglanowej pozwoli na zmianę tego stanu dość łatwo poprzez np. zastosowanie liści migdałecznika.

  Stosowanie:

  Wymieszać z wodą poza akwarium, Bee Shrimp Mineral GH+ rozpuszcza się prawie całkowicie w ciągu kilku sekund, i woda nadaje się od razu do użycia. Opakownie należy zamknąć szczelnie po użyciu.

  Dawkowanie:

  Używać do podniesienia remineralizacji wody RO, destylowanej, deszczówki etc. tak aby osiągnąć całkowitą twardość na poziomie 6 stopni i przewodności 200 +/- 50 µS (Microsiemens). Zwykle 1 łyżeczka (3 g) na 20 litrów wody jest wystarczająca. .

  Oferowane opakowanie ma 100g co wystarcza na około 600-650 litrów wody

  Quick View
 • Salty Shrimp – GH/KH+ 100g

  35.00 

   

  Uzdatniacz wody RO GH/KH+ 100g

  z oryginalnego opakowania wysyłane w woreczku strunowym

   

  Salty Mineral GH/KH+ został specjalnie opracowany do hodowli krewetek w wodzie o odczynie neutralnym i służy do reminalizacji wody RO, wody deszczowej. Podnosi twardość ogólną wody (GH) oraz twardość węglanową (kH) w stosunku °dGH/KH: 1,0/0,5, tworząc dzięki temu idealne warunki hodowlane dla krewetek.

  Salty Bee Shrimp Mineral GH/KH+ zawiera wszystkie ważne minerały i pierwiastki śladowe dla zdrowia, wybarwienia, rozmnażania i wzrostu naszych krewetek. Wspomaga także wzrost roślin oraz regenerację mikrobiologiczną wkładów filtracyjnych.

   

  Stosowanie:

  Wymieszać z wodą poza akwarium, Bee Shrimp Mineral  rozpuszcza się prawie całkowicie w ciągu kilku sekund, i woda nadaje się od razu do użycia. Opakownie należy zamknąć szczelnie po użyciu.

   

  Oferowane opakowanie ma 100g co wystarcza na około 500 litrów wody.  

  Quick View
X